DO HLOUBKY – výcvik

Výcvik nejen konstelační setkáme se v malé skupině opakovaně v délce 1 a půl roku a společně budeme objevovat taje a záhady jak nás samotných, tak pole, ve kterém se dá pracovat s lidmi

Co vás čeká:

Pro toho kdo chce pracovat na sobě: Propojení se skupinou a se sebou a větší otevření, ať už společné nebo sama sebe, možnost jít do větší hloubky. Díky tomu se mohou otevírat i témata na která se v běžném semináři nedostane.

Pro toho kdo chce pracovat na vedení jakékoliv akce: Nahlédnutí a pochopení konstelačních principů, možnost pochopit jak funguje dynamika skupiny, jak pracuje pole, pochopit systém vedení jakékoliv práce s lidmi. Nalezení vlastní síly a potenciálu. Možnost vyzkoušet prakticky, vše co se dozvíte v teorii. Různé typy konstelací, šamanské léčení, držení prostoru, meditace, rituály.

Výcvik se skládá ze 7 bloků po 5 dnech cca 1x za čtvrt roku. Poslední 7 blok je praktická část.

Termíny najdete v kalendáři, setkání začíná ve středu ráno v 9 hodin, ale je možné dorazit už v uterý večer a končí v neděli odpoledne..

Konat se budou na různých místech Světec, Lány….

Cena výcviku je za blok 4000,- a dále za ubytování cca 1200,- Je možné zaplatit cenu dohromady a nebo platit vždy před dalším blokem. 1. splátka je ideální zaplatit po přihlášení – tím se vaše přihláška stává oficiální.

Reference:

Certifikát na kterém stojí, že mě neopravňuje k ničemu konkrétnímu. Ale jen připomíná hloubku své sebelásky, důvěry, pokory a já mám možnost předávat to dál.

Je zatím tím nejkrásnějším lejstrem které jsem dostala.

Tím se ukončil skoro dvou létý konstelační výcvik. Cesta to byla hluboká, trnitá. Zároveň pečující a podpůrná. Cítím se vděčně a široce.

Pokud máte zájem o takový výcvik …